Отзывы «RED CARPET» AGENCY

Наталья: Моя дочь (15 лет) закончила курс в вашей школе. Спасибо огромное. Алиса получила незабываемые впечатления и огромный опыт. А какие эмоции мы получили на её самом первом показе! Спасибо за вклад и развитие моего ребёнка, будем двигаться дальше вместе с вами!

Оксана: Ще з юності мріяла пройти модельну підготовку, а вступила до ВНЗ на технолога. Однак не стала зраджувати дитячій мрії і рік тому записалася на курси у «Red Carpet». Зараз вже третій місяць їжджу по модельних контрактах! Дякую вам, що змінюєте життя!

Олег: Всегда хотел попасть в сферу шоу-бизнеса и быть звездой телеэкрана!Спустя пол года пребывания в агентстве у меня за плечами уже 3 съемки в сериалах и куча полезных знакомств. Вау! Спасибо, что делаете мечты реальностью и помогаете на пути к своим целям.

Дмитрий: Спасибо за знания, прекрасных преподавателей, за опыт и за новых друзей и наставников!

Валерія: Хотілось би висловити безмежну вдячність агенціі за віру в мої можливості і допомогу в їх реалізації! Особливо моїм викладачам, які вклали багато зусиль у мій розвиток і дали поштовх у цій професії.

Мария: «Red carpet» - это когда идешь в агентство, а попадаешь в большую дружескую семью. Очень счастлива быть вашей частью!

Анжела: На початку року шукали доньці модельну школу. За порадою друзів надіслали заявку сюди і залишились безумовно задоволені! Першокласні викладачі, гарна атмосфера і абсолютний професіоналізм. Дякуємо. Донька і я в захваті.

Галина: Моя дитина пройшла навчання в школі моделінга та акторів "Red carpet". Хочеться відмітити високий рівень підготовки, який дає ця школа. Я сама допомагала готувати домашні завдання і звернула увагу на те як швидко моя Сашенька здобуває нові необхідні для дівчинки навички. Дуже дякую викладачам і адміністрації школи.

Виктория: Спасибо большое за знания! 2.5 месяца обучения в школе пролетели незаметно. Мы очень благодарны нашему менеджеру Насте, за то что ведёт нашего ребенка. Появились интересные проекты и работы.

Сергій: Найкращі викладачі в школі "Red carpet".

Сніжана: Особливе дякую: Дмитру Романовичу (учителю дефіле). Катя ніколи не товаришувала з рівною осанкою, а Ви це здолали, до того ж у неї змінилася хода. Тепер вона ходить як справжня леді.

Тетяна: Справжньою несподіванкою для нас став майстер клас народго артиста України Анатолія Гнатюка. Це щось: стільки позитивних емоцій ніколи в житті не отримували. Дякуємо за натхнення. Знання, які ми отримали - безцінні

Рената: Я редко пишу отзывы. Но сегодня тот особый случай. У моего ребенка была мечта - это попасть на показ моделей (и не в качестве зрителя), но были нюансы (она боялась публики). Благодаря школе, мы преодолели страх перед публичными выступлениями. И агентство предоставило работу на показах. Спасибо

Ольга: Всі заняття були цікавими. Але особливо сподобалися уроки з акторської майстерності. Дякуємо Лідії Семесюк за яскраві і цікаві, незабутні заняття. Тепер впевнено ходимо на кастинги.

Марина: Шикарный подбор учителей в школе. Каждый из них практикующий профессионал своего дела.

Анна: Уже скучаю за уроками Юлика! Это супер интересно и мега позитивно. Спасибо Вам!

НАШ АДРЕС:

 г. Киев, улица Чигорина 55
(метро Дружбы Народов)
 
 Контактные телефоны:
+38 (095) 913 65 61
+38 (068) 988 77 52

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.